Cafe La Fenice
33 miest aj na spoločenské udalosti, oslavy, firemné stretnutia

Kaviareň La Fenice ponúka svojím hosťom príjemné posedenie každému, kto si chce vychutnať kávu, víno, osviežujúce nápoje a džúsy z čerstvého ovocia alebo aj niečo mocnejšie. V príjemnom prostredí si môžete posedieť s priateľmi pri príjemnej debate, alebo v nerušenej intímnej debate v dvojici, no aj keď k nám zavítate len sám či sama - u nás Vám ani vtedy nebude otupno! V priateľskej atmosfére kaviarne bude každá chvíľka povznášajúca a zároveň budete cítiť, že rešpektujeme Vaše želania a potreby.

Kapacita 33 miest je ako stvorená na firemné večierky, párty, narodeninové oslavy a podobne. Samozrejmosťou je zabezpečenie občerstvenia podľa priania.

V kaviarni La Fenice rád osobne privítam hostí, ktorých zaujmú momenty života vzácnych umelcov, zachytené na fotografiách.

Môžem osobne ponúknuť moje fotografie nielen z výstavy, ale aj ďalšie jedinečné zábery, no môžeme sa dohodnúť aj na špecifickej objednávke záberov, ktoré vytvoríme len pre Vás.

V zime Vás zahreje mäkké teplo z kachieľ, v lete Vás osvieži klimatizáciou regulovaná teplota. Ponuku nápojov a chuťoviek starostlivo vyberáme len od overených značkových producentov.